Przytulanka-kocyk dziecięcy z Aniołem Stróżem


Wasze dziecko potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, tymczasem nieraz zdarzają się sytuacje, których bardzo nie lubi. Jeśli mama wyszła na chwilę z domu, albo wasz potomek jest po sprzeczce z rodzeństwem, i w ogóle cały świat go nie rozumie,  musi koniecznie obgadać swoje smutki z jakimś dobrym przyjacielem. Przytulanki dla dzieci sprawdzają się znakomicie w tej roli. W końcu komu najlepiej się wygadać, jeśli nie własnemu Aniołowi Stróżowi? Przytulanka Anioł Stróż ma z założenia towarzyszyć dziecku przez pierwsze lata dorastania, dlatego dołożyłam wszelkich starań, aby była trwała, wykonana z materiałów wysokiej jakości.

 

Twarz Anioła Stróża wykonana jest ręcznym haftem, głowa stanowi miękką poduszkę, na której można się wygodnie ułożyć, natomiast jego korpus uszyty z niezwykle miękkiego, przyjaznego dla ciała polaru Minky, daje możliwość wtulenia się dziecka w skrzydła jak w ciepły kocyk, który pozwoli zapomnieć nieco smutkach lub po prostu zrelaksować się.

Przytulanka – Anioł Stróż może być wręczona jako upominek, dlatego też będzie opakowana w szykowny kartonik.

Administratorem danych jest Pracownia Krawiecka DeAngelistudio Danuta Ziędalska, ul.Łąkowa 22/8, 87-100 Toruń. Dane będą przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w polityce danych cookies.