Poduszka motylek z aniołem


Poduszki niemowlęce motylek z aniołem

Jeśli często podróżujecie samochodem i zamierzacie wybrać się w drogę z waszym niemowlakiem, przyda się wam poduszka antywstrząsowa, zwana też poduszką-motylkiem. Kręgosłup szyjny niemowlęcia jest niezwykle delikatny, a wstrząsy na drogach mogą prowadzić do nieprawidłowego ustawienia głowy (taki maluszek jeszcze nie potrafi go kontrolować), bolesnych mikrourazów, a w konsekwencji – wad postawy.

Aby temu zapobiec, powstały specjalne poduszki motylki dla niemowlaków, których możemy używać w fotelikach samochodowych lub w wózkach dziecięcych. Anioł Stróż uwidoczniony na poduszce pomoże opiekunom pamiętać, że jest Ktoś, kto czuwa nad naszym życiem.

Postać anioła wykonana jest metodą patchworkową, z precyzją i dbałością o detale. Twarz jest wyhaftowana ręcznie, natomiast napis – zawołanie Archanioła Michała: „któż jak Bóg!” - maszynowo.

 

Z myślą o zdrowiu i komforcie dzieci poduszki wykonane zostały z bawełny – co ma wiele dobrych stron. Naturalny materiał jest higroskopijny, ułatwia oddychanie skóry, nie powoduje podrażnień,  ma jednak tendencje do zagnieceń. Warto wziąć to pod uwagę przed zakupem.

 

Tkanina wierzchnia przed obróbką została poddana dekatyzacji, czyli obróbce wodno-termicznej, mającej na celu wykurczenie i stabilizację. Dzięki antyalergicznemu silikonowemu wypełnieniu poduszki są miękkie i miłe w dotyku.

 Poduszka-motylek może stanowić miły upominek dla nowo-upieczonych rodziców. Dlatego też będzie opakowana w szykowny kartonik.

Administratorem danych jest Pracownia Krawiecka DeAngelistudio Danuta Ziędalska, ul.Łąkowa 22/8, 87-100 Toruń. Dane będą przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w polityce danych cookies.