Poduszki dziecięce z aniołem


Noworodki jeszcze nie potrzebują poduszek, ale maluszki w wieku 2-3 lat jak najbardziej. Jeśli wasz dwulatek cały dzień dokazywał, a teraz wreszcie zabiera się do spania, spokojny sen zapewni mu z pewnością poduszka-przytulanka z Aniołem Stróżem. Ruchome skrzydło malec może przytulić, zasłonić nim uszy, żeby nie docierały hałasy z zewnątrz, a kiedy rano się obudzi, bawić się z rodzicami w „a ku ku”.

 

Ozdobne poduszki dziecięce o pastelowej kolorystyce (biele, szarości, błękit nieba), są szyte metodą patchworkową, twarz anioła haftowana jest ręcznie. Na aureoli anioła widnieje zawołanie św. Michała Archanioła „Któż jak Bóg!”.

 

Ważne! Poduszki przeznaczone są dla nieco starszych dzieci. Takich, które potrafią już samodzielnie zmieniać pozycję spania aby uniknąć podduszenia.

Z myślą o zdrowiu i komforcie dzieci poduszki wykonane zostały z bawełny – co ma wiele dobrych stron. Naturalny materiał jest higroskopijny, ułatwia oddychanie skóry, nie powoduje podrażnień,  ma jednak tendencje do zagnieceń. Warto wziąć to pod uwagę przed zakupem.

 

Tkanina wierzchnia przed obróbką została poddana dekatyzacji, czyli obróbce wodno-termicznej, mającej na celu wykurczenie i stabilizację. Dzięki antyalergicznemu silikonowemu wypełnieniu poduszki są miękkie i miłe w dotyku.

Opakowane będą w szykowny kartonik, który może posłużyć do wręczenia podarunku.

Administratorem danych jest Pracownia Krawiecka DeAngelistudio Danuta Ziędalska, ul.Łąkowa 22/8, 87-100 Toruń. Dane będą przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w polityce danych cookies.