Poduszki niemowlęce z aniołem

Poduszka niemowlęca... Poduszka niemowlęca... 2
Ostatnie sztuki w magazynie
200,00 zł
Poduszka niemowlęca płaska z wizerunkiem anioła w kwiecistej szacie. Produkt handmade, wykonany techniką patchworkową z dużą starannością o szczegóły, idealny na prezent z okazji narodzin dziecka lub na Chrzest Św.
Poduszki niemowlęce z aniołem

Poduszka niemowlęca handmade z aniołem - szara

200,00 zł
Poduszka niemowlęca płaska z wizerunkiem anioła, z szatą w kolorze jasno-szarym. Produkt handmade, wykonany techniką patchworkową z dużą starannością o szczegóły, idealny na prezent z okazji narodzin dziecka lub na Chrzest Św.

Poduszki niemowlęce z aniołem

Przyszedł na świat nowy człowiek, a dla jego opieki Stwórca wyznaczył Anioła Stróża. O tym fakcie będzie przypominać bliskim poduszka niemowlęca z wizerunkiem anioła. Poduszka dla noworodka jest płaska, gdyż tego wymaga jego delikatny kręgosłup. Jest jednocześnie miękka, wyłożona wewnątrz antyalergicznym wkładem silikonowym.

Postać anioła wykonana jest metodą patchworkową, z precyzją i dbałością o detale. Twarz jest wyhaftowana ręcznie, natomiast napis – zawołanie Archanioła Michała: „któż jak Bóg!” - maszynowo.

Produkt handmade z wysokiej jakości bawełny

Z myślą o zdrowiu i komforcie dzieci poduszki wykonane zostały z bawełny – co ma wiele dobrych stron. Naturalny materiał jest higroskopijny, ułatwia oddychanie skóry, nie powoduje podrażnień,  ma jednak tendencje do zagnieceń. Warto wziąć to pod uwagę przed zakupem.

Tkanina wierzchnia przed obróbką została poddana dekatyzacji, czyli obróbce wodno-termicznej, mającej na celu wykurczenie i stabilizację. Dzięki silikonowemu wypełnieniu poduszki są miękkie i miłe w dotyku.

 Poduszka niemowlęca może stanowić miły upominek dla nowo-upieczonych rodziców. Dlatego też będzie opakowana w szykowny kartonik.

Administratorem danych jest Pracownia Krawiecka DeAngelistudio Danuta Ziędalska, ul.Łąkowa 22/8, 87-100 Toruń. Dane będą przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w polityce danych cookies.