Szatki do Chrztu Św. z ręcznym haftem


Białą szatkę podczas chrztu nakłada na małego chrześcijanina matka chrzestna. Przypomina ona o niewinności, czystości, nowym życiu z Chrystusem. Warto wybrać takie ubranko, które da się wygodnie założyć,  nie krepując ruchów niemowlęcia czy starszego dziecka, jednocześnie stanowić będzie szatkę, a nie tak powszechną dziś chusteczkę.

Oferuję Państwu kilka modeli szatek chrzcielnych, które można dopasować do wieku dziecka, charakteru uroczystości, a także możliwości finansowych opiekunów, gdyż pracochłonny haft ręczny znacznie podraża koszt wyrobu.

Do wyboru proponuję:

  • pelerynkę wiązaną z przodu,
  • pelerynkę z kapturem,
  • kaftanik wiązany z tyłu,
  • kołnierzyk wiązany z tyłu,
  • tunikę wkładaną przez głowę i zapinaną w pasie

Szatki do chrztu wykonywane są z czystej 100% bawełny, bawełny z domieszką poliestru lub z lejącej satyny poliestrowej. Można zamówić model z haftem lub bez niego (po ustaleniu w rozmowie telefonicznej).

Przy składaniu zamówienia proszę podać w formularzu gatunek tkaniny, wzór i kolor haftu.

Haft personalizowany, z napisem – po telefonicznym uzgodnieniu.

Szatka będzie opakowana w szykowny kartonik.

Administratorem danych jest Pracownia Krawiecka DeAngelistudio Danuta Ziędalska, ul.Łąkowa 22/8, 87-100 Toruń. Dane będą przetwarzanie w celu realizacji zamówień. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności oraz w polityce danych cookies.